e-mail: biuro@skolimowski.info
tel: +48 791 619 319

Zbiornik na deszczówkę

Głównym zadaniem zbiornika na deszczówkę jest zbierania bieżących wód opadowych.

Zbiornik na deszczówkę ZD13
(Średnica: 1000mm Głębokość: 1800mm)
1845,00 
+ koszt wysyłki (już od 0zł)
Zbiornik na deszczówkę ZD20
(Średnica: 1200mm Głębokość: 1800mm)
2054,10 
+ koszt wysyłki (już od 0zł)
Zbiornik na deszczówkę ZD35
3456,30 
+ koszt wysyłki (już od 0zł)

Cenisz oszczędne i ekologiczne rozwiązania? Idealnym wyborem dla Ciebie będzie podziemny zbiornik na deszczówkę.

Podziemny zbiornik na deszczówkę – do czego służy?

Zależnie od potrzeb zgromadzona w takim zbiorniku woda może służyć, nie tylko do ochrony gospodarstwa przed jej nadmiarem, ale także do np. do podlewania kwiatków. Dzięki zastosowaniu specjalnych filtrów i w połączeniu z deszczówką, woda z podziemnego zbiornika może zostać wykorzystana także do prania lub mycia.

Podziemny zbiornik na deszczówkę – pojemność i materiał

W naszej ofercie znajdziecie podziemne zbiorniki na deszczówkę o pojemnościach 1300, 1800 oraz 3500 litrów. Ich atutem jest modułowa forma, dzięki której można je dowolnie ze sobą łączyć. W ten sposób może powstać jeden zbiornik, którego wielkość możemy dopasować zależnie do naszych potrzeb.
Doskonale wiemy, że zbiornik na deszczówkę powinien być wytworzony z wysokojakościowego materiału, który będzie zapobiegać niebezpiecznym reakcjom np. korozji.

Podziemny zbiornik na deszczówkę – jak działa?

Podstawową funkcją zbiornika na deszczówkę jest bezpośrednie odprowadzanie wody z systemu rynien (rur spustowych). W naszej ofercie znajdują się także bardziej zaawansowane systemy ze specjalnymi filtrami i czujnikami, które gwarantują szersze możliwości wykorzystania wody z pojemnika.

Ekologia na wysokim poziomie

Jak wspominaliśmy na początku tekstu podziemny zbiornik na deszczówkę jest rozwiązaniem niezwykle ekologicznym. Światowe organizacje ekologiczne nieustannie ostrzegają przed wyczerpaniem zasobów wodnych w ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat. Dlatego też powinniśmy zmienić dotychczasowe nawyki, a świetnym rozwiązaniem w dążeniu do tego celu są zbiorniki gromadzące wodę, które w znacznym stopniu ograniczają jej zużycie. Stosując pojemniki na deszczówkę możemy być z siebie dumni – robimy coś dobrego nie tylko dla siebie, ale również dla naszej planety!

Oszczędność – gwarancja mniejszych rachunków za wodę

Ponowne wykorzystywanie wody z deszczu w gospodarstwie domowym, to gwarancja obniżenia rachunków. Podziemny zbiornik na deszczówkę to możliwość zaoszczędzenia do 40% kosztów przeznaczanych na wody wodociągowe. Dlatego też wielu posiadaczy zbiorników podkreśla, że mniejsze wydatki są mocno odczuwalne, co wpływa na zadowolenie z dokonanego wyboru.